ЛЕТО 2020

На првиот крак на Халкидики, на Касандра се наоѓа Полихроно, позната туристичка дестинација во кристално чистиот залив Торонеос, опкружен со бујна медитеранска вегетација и песочна плажа, кристално – зелена боја на морето, со маркети, пекари, кафетерии, таверни, вили, хотели, објекти со забавни содржини, продавници …

AL - FI  APARTMAN na sama plaza
 DUPLEKS SO 2 SPALNI 

                                                                       СЕ РЕНОВИРА , СЛИКИТЕ СЕ ОД ЛАНСКАТА ГОДИНА , НАСКОРО НОВИТЕ СЛИКИ  !
 

     ДУПЛЕКС    АПАРТМАН СО 2 СПАЛНИ НА САМА ПЛАЖА  - во средишниот дел од песоклива плажа  ПРВА ЛИНИЈА  ДО   Summer beach hotel 
 


Апартманот е дуплекс   и располага со :
 2 спални, +  кујна + купатило  , 2 клими - ( вклучени во цената), 2 телевизори  ,
прекрасна тераса со поглед на море  , сопствен интернет само за Алфи апартманот од Germanos,
двор во кој има и туш за туширање после плажа ,од кујната се излегува уште на еден балкон и има уште 1 мал двор .

Во едната спална има еден дупли голем кревет + 2 големи фотељи на  отварање  и на нив можат да спијат возрасни особи или деца ,  во втората  спална има еден дупли кревет, a во кујната дупли на отварање.

 

       Дожина на престој по ваш избор / флекси термини.  ЦЕНИТЕ  се дадени во евра  и  зависат од терминот и должината на престој.
 За инф
ација за цена јавете се во агенција , или за најбрза информација на  тел : 070918844          

    TERMINITE KOI SE DADENI VO TABELATA NE SE TERMINI  ZA PRESTOJ , TUKU SE DADENI ZA DA SE VIDI CENATA VO TOJ PERIOD,ZNACI VO ZAVISNOST OD BROJOT NA  NOKI I PERIOD NA PRESTOJ SE PRAVI I CENATA , DOKOLKU E IZMEGU 2 PERIODI I CENATA SE FORMIRA PO DEN , PO CENA OD TOJ PERIOD .  

 
AL-FI
01.05-15.05 (39€/Nok) 16.05-31.05. (45€/Nok)
01.06-20.06. (69€/Nok) 20.06-30.06 (79€/Nok)
01.07-08.07 (89€/Nok) 09.07-15.07 (99€/Nok)
15.07-20.07 (109€/Nok) 21.07-29.08 (119€/Nok)
30.08-10.09 (109€/Nok) 11.09-15.09 (95€/Nok)
16.09-20.09 (85€/Nok) 21.09-26.09 (75€/Nok)
27.09-30.09 (59€/Nok)
☎️Информации и резервации- 047/ 22 33 22 MOB. 070 91 88 44; 078 328 664 или директно во Кри Турс Битола
ЦЕНИ ЗА НАЕМ 
ТЕРМИНИТЕ СЕ ФЛЕКСИБИЛНИ - ТЕРМИНОТ И  ДОЛЖИНАТА НА ПРЕСТОЈ СЕ ПО ВАША ЖЕЛБА  И ИЗБОР  (НОРМАЛНО  ДОКОЛКУ Е СЛОБОДЕН АПАРТМАНОТ )

КОНТАКТИРАЈТЕ ВО АГЕНЦИЈА И ЌЕ ВИ БИДЕ ФОРМИРАНА ЦЕНАТА ВО ЗАВИСНОСТ ОД ДОЛЖИНАТА НА ВАШИОТ ПРЕСТОЈ.За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости , секојдневно да се исфрла ѓубре , да се одржува хигиената , внимателно да се користи  цел инвентар кој  е оставен на располаѓање на гостите (со цел да имате што подобар и поконфорен престој ), да се грижите исто како да сте во вашиот дом , дури и повеќе.
* Собите се напуштаат во 9:00 часот а сместувањето е после 14 :00 часот по локално време.
* Плаќањето е во денарска противредност 
* Зависно од бројот , потребата и вашиот термин - сите можности за превоз во договор со агенцијата.
   ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е 0,5 ЕВРА НА ДЕН, и се  плаќа во агенција.

Галерија