ЦРНА ГОРА - ЛЕТО 2018 БУДВА - ХИТ ПОНУДА

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва - бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу диска, кафичи, ресторани па,  вашиот одмор ќе го направат незаборавен.
Вила ”ШИШЕВИЌ” - на 90 - 100 м од Словенска плажа со: 1/2, 1/2+1, 1/3, 1/3+1 студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, твwi-fi и клима вклучени во цената.
 

Цените се изразени во евра за наем на студио за 8 ноќевања - без превоз.Автобуски превоз: 40 € - повратен билет, 25 € за деца, 25 € - еден правец, 15 € за деца


Поаѓање: Битола: 22:45 ч, Охрид: 24:00 ч

Враќање: Будва: 14:00 ч.

Термини на поаѓање: 09,17,25 Јуни; 03,11,19,27 Јули; 04,12,20,28 Август; 05 Септември.

 Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € - 61.8 денари.

Напомена: Доплата за туристичка такса 1 € по ден (во агенција), како и доплата за патничко здравствено патничко осигурување .Собите се напуштаат во 9 ч.

Сместувањето во 13 ч, за хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти. Промена на постелнина на 4 дена.
ВИЛА   -  "ШИШЕВИЌ "

Сите есенски патувања

Дестинации

Чартер програма