ЛЕТО 2020

На првиот крак на Халкидики, на Касандра се наоѓа познатото монденско летувалиште Ханиоти, во кристално чистиот залив Торонеос опкружен со бујна медитерансак вегетација. Ханиоти има прекрасна песочна плажа, парк – зеленило на самата плажа што го прави и единствен  со природна убавина, погоден за пријатен и незаборавен одмор, за помладите и за постарите. Во Ханиоти има продавници, маркети, пекари, хотели, вили, апартмани, таверни, кафулиња , објекти за забава  ...
 

АНА  АПАРТМАН  ДУПЛЕКС со 2 спални 

 Апартманот  се наоѓа на први кат  во најубавиот дел на Ханиоти , прекрасна локација,  до хотел  TRESOR SOUSOURAS , на околу  70 метри од плажа,  на  50м  од плоштад  , на 5 метри до најпознатото гиро во Ханиоти - Kostas  – 70 метри од плажа, располага со:

   2 спални соби - во едната спална има еден дупли француски лежај  , а во другата спална   модерна композиција   за спиење каде можат да се сместат  3 лица ,  и од двете спални соби се излегува на терасата.

 2 клими   вклучени  во цената ( во двете спални има по една клима) WI - FI интернет , плазма  телевизор , тераса со прекрасен поглед.   модерна кујна , модерно купатило .

 Можност за паркинг  - во  улицата  покрај  вилата, или на означено паркинг место.  Наспроти  вилата  - на  5 метри има и  супер маркет,  исто на 5 метри ви се најпознатите ресторани за гиро и други  грчки  специјалитети , сите продавници , кафичи ,слаткарници , фонтана , плоштадот...

Термините за престој се флекси - што значи да можете да резервирате  во зависност од вашата потреба за должина на престој - и нормално зависно од  расположливоста на  слободни термини   .


    TERMINITE KOI SE DADENI VO TABELATA NE SE TERMINI  ZA PRESTOJ , TUKU SE DADENI ZA DA SE VIDI CENATA VO TOJ PERIOD,ZNACI VO ZAVISNOST OD BROJOT NA  NOKI I PERIOD NA PRESTOJ SE PRAVI I CENATA , DOKOLKU E IZMEGU 2 PERIODI I CENATA SE FORMIRA PO DEN , PO CENA OD TOJ PERIOD .  

 Дожина на престој по ваш избор / флекси термини.  ЦЕНИТЕ  зависат од терминот и должината на престој.
​ За информација за цена јавете се во агенција.
ANA 
01.05-15.05 (29€/Nok) 16.05-31.05. (35€/Nok)
01.06-08.06. (45€/Nok) 09.06-15.06. (49€/Nok)
16.06-23.06. (59€/Nok) 24.06-30.06. (69€/Nok)
01.07-07.07. (79€/Nok) 08.07-14.07. (89€/Nok)
15.07-26.08. (99€/Nok) 27.08-09.09 (85€/Nok)
10.09-15.09 (69€/Nok) 16.09-22.09 (49€/Nok)
23.09-01.10. (39€/Nok)

 

* За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости , секојдневно да се исфрла ѓубре , да се одржува хигиената , внимателно да се користи  цел инвентар кој  е оставен на располаѓање на гостите (со цел да имате што подобар и поконфорен престој ), да се грижите исто како да сте во вашиот дом , дури и повеќе.
* Собите се напуштаат во 9:00 часот а сместувањето е после 14 :00 часот по локално време.
* Плаќањето е во денарска противредност
* Зависно од бројот , потребата и вашиот термин - сите можности за превоз во договор со агенцијата.
   ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е 0,5 ЕВРА НА ДЕН.

Напомена:
  • Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.
  • Странките треба да го предадат апартманот  во  исправна состојба , како што го примиле,а во  случај на  направена штета странките се должни да си ја  платат на лице место.

Галерија