ЛЕТО 2019

На првиот крак на Халкидики, на Касандра се наоѓа познатото монденско летувалиште Ханиоти, во кристално чистиот залив Торонеос опкружен со бујна медитерансак вегетација. Ханиоти има прекрасна песочна плажа, парк – зеленило на самата плажа што го прави и единствен  со природна убавина, погоден за пријатен и незаборавен одмор, за помладите и за постарите. Во Ханиоти има продавници, маркети, пекари, хотели, вили, апартмани, таверни, кафулиња , објекти за забава  ...
 

“НАТАЛИ“ – вила НАТАЛИ АНА

Во најубавиот дел на Ханиоти ,наспроти хотел Ostria, до хотел Hanioti Melatron  со кој делат заедничка ограда на 50 – 60 метри од плажа, располага со:

1/2+2апп (1 дупли кревет во спална и 1 дупли во  кујна  ) .

Покрај соларен , има и  електричен бојлер  , клима  вклучена  во цената, WI - FI интернет , паркинг .

Имате  паркинг место во дворот  и паркинг место пред вилата,   во предниот дел во вилата има и  супер маркет, така  да  ако сакате  нешто да купите треба само да излезето во дворот.
Напомена -  иако термините се дадени фиксно - постои можност за промена  на термините  и должината на престојот - во зависност дали термините  пред и после се слободни или веќе продадени.
01.06.2019 - 08.06.2019 -  цената е 38 евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
08.06.2019 - 15.06.2019 -  цената е 41 евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
15.06.2019 - 20.06.2019 - 
 цената е 49 евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
20.06.2019 - 30.06.2019 - 
 цената е 56 евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
01.07.2019 - 10.07.2019 - 
 цената е 62 евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
10.07.2019 - 18.07.2019 - 
 цената е 66 евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
18.07.2019 - 19.08.2019 - 
 цената е 73  евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
19.08.2019 - 25.08.2019 - 
 цената е  66 евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
26.08.2019 - 03.09.2019 - 
 цената е 59  евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
04.09.2019 - 10.09.2019 - 
 цената е 49 евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
11.09.2019 - 18.09.2019 - 
 цената е 38 евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
18.09.2019 - 25.09.2019 - 
 цената е 29 евра за наем на апартманот  ПО НОЌ
25.09.2019 - 01.10.2019 - цената е 22 евра  за наем на апартманот ПО НОЌ
* Цените се изразени во евра за наем на апартмани за  НОЌ
Термините за престој се флекси - што значи да можете да резервирате  во зависност од вашата потреба за должина на престој - и нормално зависно од  расположливоста на  слободни термини   .

 Дожина на престој по ваш избор / флекси термини.  ЦЕНИТЕ  зависат од терминот и должината на престој.
​ За информација за цена јавете се во агенција.

ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е 0,5 ЕВРА НА ДЕН,И СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА.

* За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости.
* Автобуски превоз од  Битола.
* Собите се напуштаат во 9:00 часот а сместувањето е после 14 :00 часот по локално време.

* Плаќањето е во денарска противредност 

Напомена:
  • Патничко здравствено осигурување. 
  • Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.
  • Странките треба да го предадат апартманот  во  исправна состојба , како што го примиле,а во  случај на  направена штета странките се должни да си ја  платат на лице место.

Галерија