ЛЕТО 2020

На првиот крак на Халкидики, на Касандра се наоѓа Полихроно, позната туристичка дестинација во кристално чистиот залив Торонеос, опкружен со бујна медитеранска вегетација и песочна плажа, кристално – зелена боја на морето, со маркети, пекари, кафетерии, таверни, вили, хотели, објекти со забавни содржини, продавници …

MINA - APARTMAN DUPLEKS SO 2 SPALNI

DUPLEKS   APARTMAN -  na 70 m do plaza   

 so 2 spalni 

 kujna so  dnevna vo zednicka prostorija ,  kupatilo,  , prekrasna terasa so pogled na more , televizori , wi - fi    internet .

 vo sekoja od dvete  spalna ima po 1 dupli krevet  + vo dnevnata prostorija ima 2 kozni trosedi koi  mozi da se otvorat kako lezai.

   
TERMINITE KOI SE DADENI VO TABELATA NE SE TERMINI  ZA PRESTOJ , TUKU SE DADENI ZA DA SE VIDI CENATA VO TOJ PERIOD,ZNACI VO ZAVISNOST OD BROJOT NA  NOKI I PERIOD NA PRESTOJ SE PRAVI I CENATA , DOKOLKU E IZMEGU 2 PERIODI I CENATA SE FORMIRA PO DEN , PO CENA OD TOJ PERIOD .  
   
          Дожина на престој по ваш избор / флекси термини.  ЦЕНИТЕ  се дадени во евра  и  зависат од терминот и должината на престој.
 За информација за цена јавете се во агенција.


 
☎️Информации и резервации- 047/ 22 33 22 MOB. 070 91 88 44; 078 328 664 или директно во Кри Турс Битола
MINA
01.05-15.05 (29€/Nok) 16.05-31.05. (35€/Nok)
01.06-08.06. (45€/Nok) 09.06-15.06. (49€/Nok)
16.06-23.06. (59€/Nok) 24.06-30.06. (69€/Nok)
01.07-07.07. (79€/Nok) 08.07-14.07. (89€/Nok)
15.07-26.08. (99€/Nok) 27.08-09.09 (85€/Nok)
10.09-15.09 (69€/Nok) 16.09-22.09 (49€/Nok)
23.09-01.10. (39€/Nok)
* За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости , секојдневно да се исфрла ѓубре , да се одржува хигиената , внимателно да се користи  цел инвентар кој  е оставен на располаѓање на гостите (со цел да имате што подобар и поконфорен престој ), да се грижите исто како да сте во вашиот дом , дури и повеќе.
* Собите се напуштаат во 9:00 часот а сместувањето е после 14 :00 часот по локално време.
* Плаќањето е во денарска противредност 
* Зависно од бројот , потребата и вашиот термин - сите можности за превоз во договор со агенцијата.
   ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е 0,5 ЕВРА НА ДЕН И СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА.


Напомена:
  • Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.
  • Странките треба да го предадат апартманот  во  исправна состојба , како што го примиле,а во  случај на  направена штета странките се должни да си ја  платат на лице место.