8-ми Декември
во
 
 
САНДАНСКИ
(
ЦЕНА: 5900 денари)
 
 
1 ден 07.12.18
Поаѓање во 04 часот од Битола преку Струмица за бањскиот центар Сандански - слободна прошетка во центарот на градот, сместување во хотел Интер Хотел Сандански со 4*. Можност за користење на отворен и затворен базен со минерална вода , сауна, фитнес, парна бања, како и бесплатен WI - FI во хотелот. Ноќевање.

2 ден 08.12.18
 Појадок - шведски стол. Слободно време за индивидуални активности во Сандански. Во хотелот користење на отворен и затворен базен со минерална вода , сауна, фитнес, парна бања, како и бесплатен WI - FI во хотелот. Ноќевање.

3 ден 09.12.18
Појадок - шведски стол. Слободно време за индивидуални активности. Попладнето поаѓање за Македонија преку Банско, пристигнување во доцните вечерни часови.
 
ЦЕНА: 5900 денари, деца до 12 год. плаќаат 70%
 
Со сопствен превоз: 4600 денари
Деца до 4 години гратис, од 4- 12 години плаќаат 50 %, а деца над 12 години 70 % од цената во соба со 2 возрасни.
 
Во цената е пресметано:
- автобуски превоз на дадената релација,
-2 ноќевања со појадок во Интер хотел Сандански со 4*(користење на отворен и затворен базен со минерална вода , сауна,фитнес,парна бања, како и бесплатен WI - FI во хотелот),
- организација и придружник на патувањето.
 Во цената не е пресметано:
       - патничко здравствено осигурување 
 
 Рок на пријавување до 01.12.2018 година.
Збогатете ги вашите доживувања со едно незаборавно патување.